Jdi na obsah Jdi na menu
 


Havířov talent 2016

finalisté: Kateřina Kapková, Martin Kapek, Sára Koryčánková, Nicol Pattarello

1.místo: Kateřina Kapková

3.místo: Nicol Pattarello

 

Moravia Talent 2016

finalisté: NIcol Pattarello

 

Hulínský faktor 2014

finalisté: Karolína Šárníková, Dominika Lhotská, Tereza Navrátilová, Monika Rytířová

1. místo : Monika Rytířová

3. místo: Tereza Navrátilová

Cena diváků : Monika Rytířová

 

Zlatá loutna 2013

Finalistky : Sára Koryčánková , Aneta Kučerková

Semifinalistky :

Mladší kategorie: Anna Sedláčková, Karin Kortišová, Dominika Lhotská, Sára Koryčánková, Tereza Bagárová, Karolína Šárníková

Starší kategorie: Aneta Kučerková, Tereza Navrátilová

 

Popnota 2013 - Hranice

Katogorie do 12 let:

1. místo: Eliška Bagárová

Katogorie do 15 let:

1. místo: Tereza Bagárová

Starši kategorie:

1. místo: Veronika Šauerová

2. místo: Mirek Macáš

 

Czechtalent 2013

postup do finále : Sabina Kasparová

 

RH Faktor 2013

Postup do finále:

Mladší kategorie: Anička Sedláčková, Sára Koryčánková, Karolína Šárníková, Mirek Macáš

Starší kategorie: Aneta Kučerková, Martin Bek, Sylva Foukalová, Jiří Solař, Nikola Bártová, Veronika Schrottová,

kategorie do 12 let:

2. misto: Anička Sedláčková, Karolína Šárníková

katogorie do 15 let:

1. místo: Mirek Macáš

2. místo: Sára Koryčánková

katogorie do 18 let:

2. místo: Aneta Kučerková

kategorie do 20 let:

1. místo: Veronika Schrottová

2. místo: Nikola Bártová, Sylvie Foukalová

 

Česko zpívá 2013

postup do Semifinále : Sára Koryčánková, Mirek Macáš

 

Havířov Talent 2013

postup do finále : Aneta Kučerková, Sára Koryčánková, Mirek Macáš

 

Prostějovský slavíček 2013

Mladší kategorie:

1. místo: Karolína Šárníková

3. místo: Dominika Lhotská

Duety:

2. místo: Anička Sedláčková,Dominika Lhotská - Slejvák

 

Slavíci ve školní lavici - 2012

Mladší kategorie:

2.místo: Anička Sedláčková

Starší kategorie:

1.místo: Sabina Kasparová

2.místo: Aneta Kučerková

 

Pop nota 2012 Hranice

Postup do Finále:

2. kategorie: Katka Zahradníčková

3. kategorie: Sabina Ulmanová, Honza Šauer, Mirek Macáš

4. kategorie: Jiří Solař, Aneta Kučerková, Sabina Kasparová

 

Prostějovský slavíček 2012

Starší kategorie :

15-17 let:

1. místo: Aneta Kučerková

3.místo: Jiří Solař

18- 20 let:

2. místo: Nikola Bártová

3. místo: Veronika Schrottová

Duety:

2. místo: Aneta Kučerková, Marek Rašťák

Mladší kategorie:

8-12 let:

1. místo: Sára Koryčánková

13-15 let:

1. místo: Tereza Navrátilová

3. místo: Honza Šauer

Duety:

2. místo: Veronika Šauerová, Honza Šauer

3. místo: Lenka KOprnová, Nikola Krčová

 

Czechtalent 2012 - Zlín

Postup do semifinále: Katka Skalková, Mirek Macáš, Markéta Šubová

Talent 2012 - Havířov

Postup do Semifinále: Samuel Gyertyák, Sára Koryčánková, Sabina Ulmanová, Mirek Macáš, Jiří Solař, Martin Bek, Aneta Kučerková, Sabina Kasparová, Veronika Schrottová, Markéta Šubová, Anička Vitásková, Honza Šauer

Postup do Finále:

Mladší Kategorie: Samuel Gyertyák

Starší kategorie: Sára Koryčánková, Sabina Ulmanová, Mirek Macáš, Veronika Schrottová, Markéta Šubová, Anička Vitásková

Finále:

1. kategorie: 3. místo : Samuel Gyertyák

3.katerogorie: 2. místo: Sabina Ulmanová

                          3. místo: Sára Koryčánková

4. kategorie: 1. místo: Markéta Šubová

                        2. místo: Anička Vitásková

 

Česko zpívá 2012

Postup do 2. kola přes nahrávky:

Mladší kategorie: Samuel Gyertyák, Sára Koryčánková, karin Kortišová, Dominika Lhotská, Anička Sedláčková, Sabina Ulmanová

Starší kategorie: Nikola Bártová, Gabriela Čejková, Sabina Kasparová, Jiří Solař, Aneta Kučerková, Veronika Schrottová, Mirek Macáš, Anička Vitásková, Martin Bek

Postup do Semifinále:

Mladší kategorie: Sára Koryčánková, Sabina Ulmanová

Starší kategorie: Aneta Kučerková, Mirek Macáš, Nikola Bártová

Finalisté: Aneta Kučerková, Sabina Ulmanová, Mirek Macáš

 

Zlatá loutna 2011 - Semifinále

Postup do semifinále: Anička Sedláčková, Dominika Lhotská, Sára Koryčánková, Mirek Macáš, Sabina Ulmanová, Markéta Šubová, Veronika Schrottová, Sabina Kasparová, Karin Kortišová

Postup do finále: Sára Koryčánková, Mirek Macáš

 

Hulín má taky talent 2011 - Finále

2. místo: Veronika Schrottová

3. místo: Markéta Šubová

Zvláštní cena poroty: projekt Pomáda

Cena kulturního centra Hulín: Markéta Šubová

Cena publika: Markéta Šubová

 

Hulín má taky talent 2011- Semifinále

Postup do finále: Sabina Kasparová, Markéta Šubová, Anička Vitásková, Sára Koryčánková, Mirek Macáš, Veronika Schrottová, Sabina Ulmanová, Jiří Solař,

Projekty: Pomáda, Legaly blonde

 

Slavíci ve školní lavici 2011

1.místo: Sára Koryčánková

 

Šance pro talent 2011

1. místo: projekt Pomáda

 

Pop nota 2011 - Hranice

Finalisté:

1. kategorie:

2. místo: Samuel Gertyak / Gott - Být stále mlád/

3.místo: Anička Sedláčková /Rollincová - Učitělka/

2. kategorie:

1. místo: Alenka Marjenková / Angelika - Na příchod antikrista/

3. místo: Karin Kortišová / Monte christo/

3. kategorie:

1. místo: Tino Richter / Vojta Dyk - Andělská dívka/

2. místo: Mirek Macáš / Poláček - Srdce prodávám/

4. kategorie:

2. místo: Silva Foukalová / Bílá Jawa 250/

3. místo: Vilém Kubíček / Jó třešně zrály/

 

Šternberský slavníček 2011

Kategorie 4.

1. misto: Lucie Korená

2.místo: Dominika Lhotská

Kategorie 5.

2. místo: Sabina Ulmanová

Duety:

1. místo: Sabina Ulmanová,Lucie Korená

 

Olympia hledá talenty 2011

Semifinálisté:

Projekt - Pomáda, Anička Sedláčková + Dominika Lhotská - Kuřátka

Sólisté: Sabina Ulmanová, Karin Kortišková, Alenka Marjenková, Tino Richter, Mirek Macáš, Michaela Grohmanová, Sabina Kasparová, Jiří Solař,

Finalisté:

Projekt Pomáda - Mamma Mia, Kuřátka - Mamma I´M a big girl now,

Sólisté: Tino Richter, Karin Kortišová ,

Absolutní vítěz finále:

1. místo:Tino Richter

Zvláštní cena poroty: Projekt Pomáda - Mamma mia

 

Czechtalent Zlín 2011

Semifinalisté:

Michaela Grohmanová, Tino Richter

Finalisté:

Tino Richter

náhradník: Michaela Grohmanová

 

Česko zpívá 2011

Finalistka:

Anna Vitásková / Hairspray - I know where i've been/

 

Havířov - Talent 2011

do 13 let:

1. místo: Sára Koryčánková /Rottrová - Markétka/

do 15 let:

1. místo: Mirek Macáš / Richard Marx  Right here waiting/

do 18 let:

2. místo: Michaela Grohmanová / C.Dion - I surrender/

 

Prostějovský slavíček 2011

Mladší kategorie:

do 13 let:

1. místo: Sára Koryčánková /Rottrová - Déšť/

do 15 let:

1. místo: Mirek Macáš / Richard Marx  Right here waiting/

2. místo: Tino Richter / Jason Mraz - I´m yours/

3. místo: Alenka Marjenková / Glee - Forget you/

Starší kategorie:

do 17ti let:

1. místo: Anička Vitásková / Taylor Swift - Picture to burn/

2 místo: Sabina Kasparová / lucie bílá - Doufám/

do 20ti let:

1. místo: Veronika Schrottová / Monte chritsto/

2. místo: Sylva Foukalová /

3. místo: Gabriela Jaklová / Christina Aguilera - Beautiful/

 

Podhorský čtyřlístek 2010 - Meziárodní pěvecká soutěž - Přeseda poroty: Eduard Klezla

Nejstarší kategorie:

1. místo: Markéta Šubová / Lara Fabian- Je suis malade/

Duety:

2. místo: Anička Sedláčková, Dominika Lhotská / Dvě žlutá kuřátka/

 

Czechtalent 2010 Semifinále

 

Do semifinále postupují dle videonahrávek:

Markéta Šubová

Denisa Bubeníčková

 

Hlavní role v muzikálu Děti ráje - Genny Ciatti

 

http://www.detiraje.cz/index3.php?main=ucinkujici&id=1264419932

 

6.3.2010 Šternberský slavíček 2010

 

2-3 třída:

1. místo: Anička Sedláčková /Pomáda - Freddy ty můj/

4-5 třída:

3. místo: Dominika Lhotská / Dominika Stará - Děti ráje/

6-7 třída:

3. místo: Lucie Korená / Barbara - Fontána lásky/

8-9 třída:

3. místo: Veronika Dosedělová / Lucie Bílá - doufám/

Duety:

1. místo: Anička Sedláčková + Dominika Lhotská /Kuřátka/

2. místo: Lucie Korená + Veronika Dosedělová / Děti ráje/

 

6 - 8.  11. 2009 Golden Loute - Zlatá loutna Třinec 2009
Postup do Semifinále:

Mladší kategorie: Mirek Macáš, Tino Richter, Veronika Dosedělová, Daniela Vrábelová,

Starší Kategorie: Markéta Šubová , Anička Vitásková, Michaela Grohmanová

Postup do Finále:

Michaela Grohmanová - 3. místo

 

14.11.2009 Prostějov - Hanácký skřivan 2009 - Starší kategorie:

 

Do 17 let:

1. místo: Markéta Šubová / S.O.Connor - Nothing compares/

2. místo: Michaela Grohmanová /L.Bílá - Doufám/

3. místo: Veronika Schrottová /M.Absolonová - Doufám, že mi sílu bůh dá/

Do 20 let:

3. místo: Venda Kasalová /Duffy - Warvick avanue/

Duety,tria:

2. místo: Michaela Grohmanová+Veronika Schrottová+Markéta Šubová /Jingle bells/

3. místo: Michaela Grohmanová+Tino Richter /High school musical - Breaking free/

 

7.11.2009 Prostějov - Hanácký skřivan 2009 - Mladší kategorie:

Do 13 let:

1. místo: Mirek Macáš

2. místo: Alenka Marjenková /M.Absolonová - Doufám, že mi sílu bůh dá/

Do 15 let:

1. místo: Veronika Dosedělová /L.Bílá - Doufám/

2. místo: Tino Richter /B.matuš - Snad měl bych jít/

Duety:

1. místo: Anička Sedláčková+Dominika Lhotská / Kuřátka/

3. místo: Sára Koryčánková+Anička Sedláčková /Anastasia/

 

21.10.2009 Brno - Slavíci ve školní lavici 2009

 

2. místo: Markéta Šubová /Celin Dion - D´amour

3. místo: Michaela Grohmanová / Kelly Clarkson - Beautiful disaster

 

20.9.2009 Krnov - Mezinárodní soutěž talentů

 

Mladší kategorie:

1. místo: Mirek Macáš / Mamma Mia - Our last summer/

3. místo: Alenka Marjenková /Mamma Mia - Mamma Mia/

Starší kategorie:

1. místo: Tino Richter / Bohuš Matuš - Snad měl bych jít/

2. místo: Markéta Šubová /Celin Dion - D ´amour/

3. místo: Veronika Schrottová / Lee ann Rimes - Looking through your eyes/

4. místo: Michaela Grohmanová / Lucie Bílá - Doufám/

 

31.5.2009 Popnota Finále - Hranice

 

Nejmladší kategorie:

2. místo - Sára Koryčánková

Střední kategorie:

1. místo: Veronika dosedělová

2. místo: Alenka Marjenková

Nejstarší kategorie:

1. místo: Tino Richter

2. místo: Genny Ciatti

3. místo: Klára Kolomazníková

 

3.5.2009 Pop nota 2009 - Hranice

 

do finále, které se bude konat dne: 31.5.2009  postupují:

Mladší kategorie:

Katka Gavlasová, Sára Koryčánková

Střední kategorie:

Veronika Dosedělová, Alenka Marjenková, Dominika Lhotská

Starší kategorie:

Tino Richter, Genny Ciatti, Leona Pospíšilová, Venda Kasalová, Klára Kolomazníková

 

18.4.2009 Czechtalent 2009 / do semifinále se probojovali tito žáci vybraní dle videonahrávek z 290 přihlášek/

Jasna Skotáková - H.Křížková - Harlekýn

Michaela Grohmanová - Kabo Wabo - vlastní píseň

 

17.4.2009 Podhorský čtyřlístek 2009 / do finále se probojovali tito žáci vybraní dle audionahrávek z 240 přihlášek/

Střední kategorie:

Tino Richter - Vágner - Mně sílu dáš

Michaela Grohmanová - Shania Twain - Man feel like a wooman

Nejstarší kategorie:

Martin Dozrál - R. Williams - Angels

Radek Vágner - Beegees - I started a joke

Jasna Skotáková - E.PIaf - Non regreate 

Pavla Oščádalová - L.Fabian - Je taime   3. MÍSTO

 

Veronika Schrottová - Martina Mc Bridge - Anyway

Duety:

Michaela Grohmanová + Tino Richter - High school musical - Breaking free 2. MÍSTO

 

14.3.2009 Šternberský slavíček

 

2.místo: Veronika Dosedělová - L.Machálková - Konec dětských snů

 

22.11.2008 Prostějovský skřivan - starší kategorie do 20 let

 

Kategorie do 17 let:

1. místo: Michaela Grohmanová - K.Clarkosn- Beautiful desister

3. místo: Genny Ciatti - Pino Donaggio - Io che non vivo

Kateogire 18 - 20 let:

1. místo: Hana Kučová - Ch.Aguilera - Save me from my self

2. místo: Jasna Skotáková - Laďka Kozderoková - Kabaret

3. místo: Pavla Oščádalová - Lara Fabian - Je T´aime

Duety, Tria:

1. místo: Genny Ciatti + Veronika Schrottová - Anastacia + Eros Ramazzoti - I belong to you

2. místo: Kluci: Jan Kubeček, Martin Bek, Tino Richter, Pavel Příhoda - Dj otzi - Hey babe

2. míto: Michaela Grohmanová + Genny Ciatti + Veronika Schrottová - Madonna - Like a virgine

 

8.11.2008 Krnovský talent 2008

 

Absolutní vítěz:

Jiřina Vůjtěchová - Duffy - Mercy

Mladší kategorie:

1. místo: Anička Sedláčková - Uhlíř - Mraveneček

Střední kategorie:

1. místo: Klára Kolomazníková - H.Křížková - Harlekýn

Starší kategorie:

2. místo: Genny Ciatti - Pino Donaggio - Io che non vivo

 

8.11.2008 Prostějovský skřivan - mladší kategorie do 15 let

 

Absolutní vítěz:

Anna Vitásková - peha - Spomaľ

Mladší kategorie:

1. místo: Alenka Marjenková - L. Bílá - Amor magor

Střední kategoire:

1. místo: Soňa Krupková - Duffy - Marcy

3. místo: Veronika Dosedělová - L.Bílá - Pískovec

3. místo: Tino Richter - K.Střihavka - Země vzdálená

 

20.9.2008 Krnovská pěvecká soutěž

 

Mladší kategorie:

1. místo: Veronika Dosedělová - H.Vondráčková - Vzdálený hlas

2. místo: Tino Richter - K.Střihavka - Země vzdálená

Starší kategorie:

2. místo: Genny Ciatti - Melanie C - First day of my life

3. místo: Martina Hladišová - Kelly Clarkson - Beautifull desister

 

31.8.2008 Náměšť na Hanné - Hanácké slavnosti Pěvecká soutěž 

Kategorie do 10 let:

 

 

1 místo: Veronika Dosedělová - H. Vondráčková - Vzdálený hlas

2 místo: Alena Marjenková - L. Bílá - Miluji tě

+ Klára Kolomazníková - H. Křížková - Harlekýn

Kateogorie do 15 let:

 

1 místo: Tino Rychter - K.Střihavka- Země vzdálená

2 místo: Anička Vitásková - Peha - Spomaľ

3 místo: Martina Hladišová - Christina Aguilera - Hurt 

Kategorie do 20 let:

 

1 místo: Jasna Skotáková - Edith Piaf - La foule

2 místo: Veronika Schrottová - Feith Hill - There you´ll be

+ Pavla Oščádalová - lara Fabian Je´taime 

 

 

27.4.2008 BRÁNA 2008

 

 

Kategorie kapely + Duety mladší

1.Místo: KLUCI - 4-Tet Jiřího Korna + Hey babe

2. Místo: Tino Richter + Míša Grohmanová / High school musical /

4. Místo: Kristýna Vašířová + Barbora Novotná / Whisky to je moje gusto/

Kategorie Duety starší:

1.Místo: Jiřina Vůjtěchová + Klára Poulíčková / Dámy vládnou, Slejvák/

Kategorie sólo mladší:

3. Místo: Michaela Grohmanová / K.Clarkson - Beautiful desister/

4. Místo: Honza Kubeček / Chinaski - Zadarmo/

Kategorie sólo starší:

2. Místo: Jasna Skotáková / Edith Piaf - Padam/

3. Místo: Daniel Malý / The rasmus - Saill away/

5. Místo: Klára Poulíčková / Anna Johnson - We are/

 

9.4.2008 ZAZPÍVEJ SI NA EWA FARNÁ TOUR 2008

 

1.Místo: Leona Pospíšilová – Farná Ewa – Ticho

Postupuje do finálového kola v Praze

 

Duben 2008 ŠTERNBERSKÝ SLAVÍČEK

 

1 Místo: Michaela Grohmanová. Pink – Dear mr. president

4 Místo: Veronika Dosedělová : Lucie Bílá - Pískovec

 

Hanácký skřivan 2007 Starší kategorie 

 

Do 18 let: 

 

 

1.místo: Veronika Schrottová /Pink – Dear mr. President/

2 místo: Jasna Skotáková /Křížková – Harlekýn/

Do 20 let:
2 místo: Pavla Oščádalová / Natalia oreiro – Me muero /

Duety:  

1 místo: Veronika Schrottová + Jiřina Vůjtěchová /Kleopatra – Dámy Vládnou/

3 místo: Zuzana Fryštacká + Jasna Skotáková / Tell him/

 

HANÁCKÝ SKŘIVAN 2007 PROSTĚJOV – MLADŠÍ KATEGORIE

Sólo zpěv:

1 Místo: Martina Hladišová /12/ – Kelly Clarskon – Beutiful disaster

2 Místo: Veronika Dosedělová /12/ - Lucie Bílá – Ulice

Duety:

1 Místo: Martina Hladišová + Michaela Grohmanová – Pomáda – Slejvák

3 Místo: Martina Hladišová + Daniel Malý – Especially for you

 

Brána 2007 Olomouc- Flóra 

Střední kategorie: Duety: 

1 místo: Martina Hladišová + Daniel Malý /Especialy for you/ 

Starší kategorie: 

1 místo: Jasna Skotáková / H.Křížková – Harlekýn + E.Piaf – Milord/  

Tito vítězové postupují do finálového kola, které se bude konat v Brně 24.11.07

 

 Září 2007 Krnov – mezinárodní pěvecká soutěž 

Nejmladší kategorie: 

1 místo: Martin Bek / E.John – Can you feel/ 

2 místo: Veronika Dosedělová / Pomáda – Buď můj/ 

Střední kategorie: 

1 místo: Daniel Malý / Pomáda – Sandy/ 

2 místo: Martina Hladišová / Peha – Spomaľ/ 

Starší kategorie:  

1 místo: Jasna Skotáková / H.Křížková – Harelkýn/ 

3 místo: Jiřina Vůjtěchová / A. Johnson – We are/ 

Srpen 2007 NÁMĚŠŤ NA HANNÉ S MÍŠOU DOLINOVOU
Nejmladší kategorie:
1 místo : Lenka Kubečková /Rybářová – Šneček/

Divácká soutěž: Vendula Kuttlerová / Vondráčková – Hádej/

Stření kategorie: 

1 místo: Michaela Grohmanová / J.Lopez – Que hiciste/

Divácká soutěž: Daniela Vrábelová / V. Paradise – Jou le taxi/ 

Starší kategorie: 
Divácká soutěž: Libuše Večeřová / A. Franklin – I will survive/

 

 Červen 2007 KARAOKE- ŠKOLNÍ SOUTĚŽ
2. místo Klára Kolomazníková /P.Černotská - Saxana/

Květen 2007 PĚVECKÁ ŠKOLNÍ SOUTÉŽ
1. místo Jana Novotná / Vondráčková - Dvě malá křídla/

Květen 2007 PĚVECKÁ ŠKOLNÍ SOUTĚŽ
1. místo Martin Bek / Westlife - Mandy/

Duben 2007 ŠTERNBERSKÝ SLAVÍČEK
1. místo - mladší kategorie: Veronika Dosedělová / Pomáda- Buď můj/
1. místo - starší kategorie: Michaela Grohmanová / Evanescence - My imortal/

26.8.2006 DOREMI s PAVLEM TRÁVNÍČKEM Náměšť na Hanné
1. místo Střední kategorie: Zuzka Fryštacká: Scorpions-
Still loving you
1.místo: Starší kategorie: Jasna Skotáková: Edith Piaf- Milord

14.5.2006 Zlatý slavíček s Michalem Foretem
Mladší kategorie:
1. místo: Lenka Kubečková: H. Vondráčková- Sladké mámení
2. místo: Veronika Dosedělová: Narodilo se štěně
3. místo: Martin Bek - No name: Čím to je
Starší kategorie:
2. místo: Martina Hladišová: Ch.Aguilera - Beautiful

6 . ročník "Konkurz na hvězdu"
pořádané Kulturním střediskem města Ústí nad Labem a Kulturním domem Corso
1. místo v II. kategorii: Daniel Malý
- J. Korn - Noc je stříbrný flauš
- P. Novák - Nádherná

 

 

 

 

 
 

 

Portrét




Facebook




Archiv

Kalendář
<< říjen / 2017 >>